Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Padjad

Tabelvaade
-25%
UUDIS!
Padi RIPOSO VIENA 70x50 cm
  Padi „VIENA“   Teie kosutava ja rahuliku une jaoks!   Padja kangas koosneb kõrgekvaliteedilisest naturaalsest puuvillast. Laseb hästi õhku läbi, imab tõhusalt niiskust ja võimaldab nahal hingata. Puuvillane kangas on väga tugev, kergesti hooldatav, hügieeniline ja kauakestev. Naturaalsete sulgedega täidetud padi sobib suurepäraselt neile, kes väärtustavad looduslikkust ja mugavust. Padja mõõtmed on 70×50 cm. Padja valmistamiseks kasutatakse vaid erilise valiku läbinud kõrgekvaliteedilist toorainet, et toode kestaks kaua. Padjal on kaunistuseks kuldse..
21.75€ 29.00€ Maksudeta: 21.75€
-10%
UUDIS!
RIPOSO padi PALERMO 70x50 cm
  „Palermo“ padi   Teie kvaliteetse une ja hea enesetunde jaoks! Universaalne padi neile, kes hindavad erilist mugavust ja naturaalsust!   Padja kangas koosneb kõrgekvaliteedilisest naturaalsest puuvillast. Laseb hästi õhku läbi, imab tõhusalt niiskust ja võimaldab nahal hingata. Puuvillane kangas on väga tugev, kergesti hooldatav, hügieeniline ja kauakestev. Naturaalsetest sulgedest täidis tagab kvaliteetse puhkuse ja magusa une justnagu pilve peal. Patja iseloomustab unikaalne koostis. Selle tootmisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi looduslikke tooraineid, mille töötlemiseks ei k..
35.10€ 39.00€ Maksudeta: 35.10€
-10%
Klassikaline padi RIPOSO COMFORT 70x50 cm
 Traditsiooniline kuju - uued aistingud! RIPOSO Comfort klassikalise kujuga padi on täidetud elastse viskoosmaterjali tükikestega, kohandub suurepäraselt kehatemperatuuri, pea asendi ja kehakaaluga. Pole tähtis, millises asendis Te magate, kas külili, selili või kõhuli - RIPOSO Comfort klassikalise kujuga padi aitab vältida selja-, kaela- ja õlapiirkonna valu. Tänu oma erilisele struktuurile taastub 100% elastsest viskoosmaterjalist valmistatud padja algne kuju alati pärast Teie ülestõusmist.       Allergia - ja bakterivastane kaitse   Kohandub täiuslikult kehavormidega &n..
28.80€ 32.00€ Maksudeta: 28.80€
-20%
Padi RIPOSO Aloe Vera 60x40 cm
  Padjapüüri kangast on töödeldud aaloeekstraktiga, mis annab eriti õrna tunde. Sobib igas magamisasendis: külili, selili ja kõhuli. Eriti pehme ja mugav, suurepärane õhuringlus. Pealiskangas: 100% polüester-mikrokiudmaterjal aaloekstraktiga (Aloe Vera). Täidismaterjal: silikoniseeritud polüesterpallikesed (650 g). Kerge hooldada - võib pesta pesumasinas. Padja kangaid on töödeldud aaloeekstraktiga: Värskendab ja niisutab nahka. Negatiivse välistoime puhul (infektsioon, stress) tugevdab organismi vastupanuvõimet. Mõjutab positiivselt inimese immuunsüsteem..
15.20€ 19.00€ Maksudeta: 15.20€
-20%
Padi RIPOSO Aloe Vera 70x50 cm
  Padjapüüri kangast on töödeldud aaloeekstraktiga, mis annab eriti õrna tunde. Sobib igas magamisasendis: külili, selili ja kõhuli. Eriti pehme ja mugav, suurepärane õhuringlus. Padja kangaid on töödeldud aaloeekstraktiga: Värskendab ja niisutab nahka. Negatiivse välistoime puhul (infektsioon, stress) tugevdab organismi vastupanuvõimet. Mõjutab positiivselt inimese immuunsüsteemi. Parendab Teie enesetunne. Pealiskangas: 100% polüester-mikrokiudmaterjal aaloekstraktiga (Aloe Vera). Täidismaterjal: silikoniseeritud polüesterpallikesed (650 g). Kerge hooldada - v&..
16.00€ 20.00€ Maksudeta: 16.00€
-20%
Padi RIPOSO Aloe Vera Light 60x40 cm
  Padjapüüri kangast on töödeldud aaloeekstraktiga, mis annab eriti õrna tunde. Sobib igas magamisasendis: külili, selili ja kõhuli. Eriti pehme ja mugav, suurepärane õhuringlus.    Padja kangaid on töödeldud aaloeekstraktiga: Värskendab ja niisutab nahka. Negatiivse välistoime puhul (infektsioon, stress) tugevdab organismi vastupanuvõimet. Mõjutab positiivselt inimese immuunsüsteemi. Parendab Teie enesetunne. Pealiskangas: 100% polüester-mikrokiudmaterjal aaloekstraktiga (Aloe Vera). Täidismaterjal: silikoniseeritud polüesterpallikesed (650 g). ..
14.40€ 18.00€ Maksudeta: 14.40€
-15%
Noorendav padi RIPOSO BEAUTY  60x35 cm
  Noorendav padi RIPOSO BEAUTY  RIPOSO padi ,,Beauty" on erilise kujuga, mis aitab vältida kortsude tekkimist magamise ajal, aeglustab vananemisprotsessi ning lõõgastab pinges olevaid kaelalihaseid! Padja unikaalne, külgedel spetsiaalsete süvenditega, kuju ei lase une ajal kortsudel tekkida, noorendab. Täiendav ventilatsioon tagab parema õhuringluse. RIPOSO padi Beauty on valmistatud elastsest viskoosmaterjalist, mis kohandub kehavormidega ning toetab suurepäraselt pead ja kaela, lõdvestab, eemaldab surve valulikest punktidest.   Padja külgedel, vasakul ja paremal pool, on süvendid, mis kohanduvad näo ku..
29.75€ 35.00€ Maksudeta: 29.75€
-20%
UUDIS!
Padi RIPOSO Aloe Vera Light 70x50 cm
  Padjapüüri kangast on töödeldud aaloeekstraktiga, mis annab eriti õrna tunde. Sobib igas magamisasendis: külili, selili ja kõhuli. Eriti pehme ja mugav, suurepärane õhuringlus.    Padja kangaid on töödeldud aaloeekstraktiga: Värskendab ja niisutab nahka. Negatiivse välistoime puhul (infektsioon, stress) tugevdab organismi vastupanuvõimet. Mõjutab positiivselt inimese immuunsüsteemi. Parendab Teie enesetunne. Pealiskangas: 100% polüester-mikrokiudmaterjal aaloekstraktiga (Aloe Vera). Täidismaterjal: silikoniseeritud polüesterpallikesed (650 g). ..
15.20€ 19.00€ Maksudeta: 15.20€
-20%
Padi RIPOSO Baby 40x25 cm
  RIPOSO padi BABY tagab teie lapsele rahuliku ja tervisliku une. Eriline lainekujuline padi ümbritseb mugavalt pead ning toetab pead ja kaela, võttes nende kuju. Padja baasmaterjal on viskoelastik Memory, mis tänu oma unikaalsele struktuurile kohandub individuaalselt kaela ja pea kujuga. Ortopeediline, anatoomiliselt kohanduv padi. Soovituslik imikutele, lastele ja täiskasvanutele, kes armastavad magada madalal padjal.    Aloe Vera pealiskanga omadused ja eelised: Aaloeekstraktil on rahustav ja lõõgastav toime. Aaloelehtedest valmistatud geeli koostises on 160 väärtuslikku bioloogilist ainet, fermente, vitamiine..
17.60€ 22.00€ Maksudeta: 17.60€
-15%
RIPOSO kolmekihiline padi 3-LAYER 60x35 cm
  Kolmekihiline, reguleeritava kõrgusega anatoomiline padi RIPOSO padja ergonoomiline kuju tagab optimaalse magamisasendi, toetab vajalikul määral pead ja kaela, hoiab lülisamba õiges asendis. Reguleeritava kõrgusega lainekujulist patja saab kasutada oma individuaalsete vajaduste järgi, luues seega igaks uneajaks maksimaalselt mugava ja terve magamisasendi. Kolmest elastse viskoosmaterjali kihist valmistatud padi kohandub reageerides Teie kehatemperatuurile anatoomiliselt magaja pea ja kaela kujuga, aitab lõõgastuda ja kiiremini uinuda. Vähendab lihaspinget ning seljavalu. Tänu oma unikaalsele struktuurile kohand..
29.75€ 35.00€ Maksudeta: 29.75€
-20%
Padi RIPOSO ORGANIC 70x50 cm
Pealiskangast koos organic puuvillakiud annab eriti õrna tunde. Organic puuvillakiud on rahustav ja lõõgastav toime. Sellise padjad tunnete end mugavalt ja hubaselt.   PUUVILLAKIU OMADUSED JA EELISED   Organic puuvillakiud kasvatatakse juba tuhandeid aastaid ja tänu sellele magame magusalt öösel soojas ja pehmes voodipesus. Tänu naturaalsele täispuuvillale saab Teie nahk hingata ja tekitab mõnusa ja mugava enesetunde. Organic Puuvillakangas on tugev, kauakestev, imab tõhusalt niiskust. Ei põhjusta allergiat ega ärrita nahka. Nende eest on lihthne hootlisema - võib pesta, kuivatada v&o..
23.20€ 29.00€ Maksudeta: 23.20€
-20%
RIPOSO kaelapadi NECK 32x32 xm
RIPOSO kaelapadi NECK     RIPOSO kaelapadi on valmistatud elastsest viskoosmaterjalist, mis kohandub täiuslikult teie kaela ning pea kujuga. See padi on loodud une kvaliteedi parendamiseks reisil, ideaalne ka kodus puhkamisel. Padi tagab kaelale maksimaalse toe, millega aitab vältida pingesolekut ning lõõgastuda. Padja ergonoomiline kuju on mugav ka istudes. Padi liibub meeldivalt Teie õlgadele, ümbritseb hoolikalt turja ning tagab peale mugava asendi reisil, lamades või kodus puhkamisel. Elastne viskoosmaterjal kohandub täiuslikult Teie õlgade ja pea kujuga, tänu millele annab kindla toe. Selles materjalis ei paljun..
12.00€ 15.00€ Maksudeta: 12.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)