Kuni 40% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

MOPP

TOOTE FILTER
-50%
Riposo põrandapesuhari Easy Move Flat Mop
Mugavad puhastuslahendused RIPOSO Easy Move Flat Mop pesuluuadega   Klassikalise iseloomuga Easy Move Flat Mop pesuhari - mugav viis maja ideaalse puhtuse hoidmiseks.   Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi pindadele. Tugev ja vastupidav harja ehitus. Harjapea pöörleb 360°, mis muudab raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise lihtsaks. Reguleeritava pikkusega teleskoopkäepide (95–125 cm) võimaldab jõuda kaugete või kõrgete pindade juurde.      Harja lihtsamaks haaramiseks ja puhastamise mugavuse tagamiseks on harja käepide polster..
10.50€ 21.00€ Maksudeta: 10.50€
-50%
Riposo põrandapesuhari Hands-Free Cleaning Mop
Praktiline puhastuslahus RIPOSO käed-vabad puhastus laimu põrandapesupesa ga puurimis-/pesemismehhanismiga   Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop pesuharja kasutades puhastate maja kõik nurgad ilma määrdumata või märjaks minemata!    Spetsiaalne lapiga väänamis/pesemismehhanism harja käepidemel aitab harja kiiresti ja tõhusalt kuivatada või mustust pesta ilma käsi märjaks tegemata. Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi põrandate jaoks. Harja käepide on polsterdatud, et oleks mugavam harja haarata ja mugavam puhastada..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-30%
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop   Praktiline puhastuslahendus mopiga RIPOSO Smart Flat Mop!   Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Ülimalt kompaktne komplekt ei võta palju ruumi, mahub kappi või mujale ahtasse kohta.    Uue põlvkonna ülikompaktne mopikomplekt puhta kodu heaks!   Pesu- ja kuivatusämbriga mopp Smart Flat Mop: Roostevabast terasest mopivarre pikkus: 125 cm. Ülipainduv vars pöördub koguni 180 kraadi, tänu millele küündite ka raskesti pääsetavate nurkadeni..
19.60€ 28.00€ Maksudeta: 19.60€
-30%
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop   Põrandapesu ei ole veel kunagi olnud nii lihtne!    Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Spetsiaalne veeanum mopi varrel aitab põranda kiiresti ja efektiivselt märjaks teha seal, kus soovite seda puhastada. Puhastust lihtsustab märkimisväärselt praktiline mikrokiudlapp ja mahutiga pihusti. Sellesse võib valada tavalist kraanivett või põrandapesuvahendit. Pihustage vett mugavalt pinnale ja puhastage seda lapiga. Lihtne puhastus ühe käega! Mä&..
17.50€ 25.00€ Maksudeta: 17.50€
-50%
Lapi Hands-Free Cleaning Mop
Lapi RIPOSO Hands-Free Cleaning Mop Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Lappi suurus: 34×12 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40 °C. Sobib põranda kuiv- ja m&au..
2.00€ 4.00€ Maksudeta: 2.00€
-30%
Lapi Smart Flat Mop
Lapi RIPOSO Smart Flat Mop Uue tehnoloogiaga Smart Flat Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Lappi suurus: 33×12 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40°C. Sobib põranda kuiv- ja märgpuhastuseks. ..
2.80€ 4.00€ Maksudeta: 2.80€
-30%
UUDIS!
Lapi Mop Refill
Mikrokiudriie RIPOSO Magic Spray ja Easy Move Flat Mopi pesuluudele Järgmise põlvkonna pesuriided puhastele majadele!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Aluse mõõtmed: 40 × 14 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40 °C; Sobib igat tüüpi p&..
2.80€ 4.00€ Maksudeta: 2.80€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)