Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Majapidamiskaubad

Tabelvaade
-30%
UUDIS!
Infrapuna kütteseade  PH-2004
Infrapuna kütteseade on ideaalne lahendus avatud või suurte ruumide soojendamiseks!    Selle infrapunakütteseadme abil saate nautida täpset ja ühtlast soojuskiirgust kindlatele aladele või kehadele. Kvaliteetne, ilmastikukindel, energiasäästlik ja vaikne - ideaalne valik inimestele, kes otsivad küttekeha jahedateks õhtuteks väliterrassile või kes soovivad soojendada suuri avatud ruume või jahedaid kodusid. Riposo PH-2004 küttekehasid iseloomustab vastupidavus ja töökindlus, kasutusmugavus, vastupidav konstruktsioon ja väike energiatarve. Tüüp: Infrapuna küttesead..
32.90€ 47.00€ Maksudeta: 32.90€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo RIMINI 6L
Disain RIPOSO Trash Can Rimini 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi...
19.95€ 28.50€ Maksudeta: 19.95€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo SALERNO 12L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 12 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi.&..
29.40€ 42.00€ Maksudeta: 29.40€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo SALERNO 30 L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 30 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi.&..
58.10€ 83.00€ Maksudeta: 58.10€
-30%
UUDIS!
Prügikast Riposo SALERNO 6L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi...
19.95€ 28.50€ Maksudeta: 19.95€
-30%
UUDIS!
Riposo põrandapesuhari Easy Move Flat Mop
Mugavad puhastuslahendused RIPOSO Easy Move Flat Mop pesuluuadega   Klassikalise iseloomuga Easy Move Flat Mop pesuhari - mugav viis maja ideaalse puhtuse hoidmiseks.   Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi pindadele. Tugev ja vastupidav harja ehitus. Harjapea pöörleb 360°, mis muudab raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise lihtsaks. Reguleeritava pikkusega teleskoopkäepide (95–125 cm) võimaldab jõuda kaugete või kõrgete pindade juurde.      Harja lihtsamaks haaramiseks ja puhastamise mugavuse tagamiseks on harja käepide polster..
14.70€ 21.00€ Maksudeta: 14.70€
-30%
UUDIS!
Riposo põrandapesuhari Hands-Free Cleaning Mop
Praktiline puhastuslahus RIPOSO käed-vabad puhastus laimu põrandapesupesa ga puurimis-/pesemismehhanismiga   Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop pesuharja kasutades puhastate maja kõik nurgad ilma määrdumata või märjaks minemata!    Spetsiaalne lapiga väänamis/pesemismehhanism harja käepidemel aitab harja kiiresti ja tõhusalt kuivatada või mustust pesta ilma käsi märjaks tegemata. Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi põrandate jaoks. Harja käepide on polsterdatud, et oleks mugavam harja haarata ja mugavam puhastada..
16.10€ 23.00€ Maksudeta: 16.10€
-30%
UUDIS!
WC-hari Riposo
Disain RIPOSO WC harja TB-20 - annab oma vannituba elegantne ja kaasaegne   See WC-hari on mõeldud optimaalseks kasutamiseks. See on valmistatud äärmiselt kvaliteetsest vastupidavast roostevabast terasest, mis on kaetud mati kattega, nii et sellele ei jää sõrmejälgi. Tehniliselt kumera WC-harjaga saate hõlpsasti jõuda ka kõige kaugematesse nurkadesse ja eemaldada kogu kangekaelse mustuse. Väga hügieeniline ja õhukindel, kuna sellel on kaas. Lihtne puhastada ja hooldada. Harja harjased on väikesed ja teravad ning ulatuvad ideaalselt kõikidesse nurkadesse.   Toote kirjeldus: Val..
9.80€ 14.00€ Maksudeta: 9.80€
-60%
UUDIS!
 Kütteseade Fan Heater FH-2001
Uus Itaalia disainiga soojendi teie kodu mugavuse tagamiseks!    Ventilaatoriga küttekeha koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab ruumi kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojeneda eriti kiiresti ja tõhusalt! Kompaktne, hõlpsasti transporditav kütteseade on parim lahendus lõbusaks sügis- või talveõhtuks! 3 töörežiimi - iga vajaduse jaoks:  I (750 W), II (1500 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõigi vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojatoest kuni värske ventilatsioonini. Seade termostaadi..
16.40€ 41.00€ Maksudeta: 16.40€
-50%
UUDIS!
Soojapuhur ventilaatoriga FH-2002
Ventilaatoriga soojapuhur koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab tuba kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojendada eriti kiiresti ja tõhusalt!Kompaktne, kergesti transporditav soojapuhur - see on parim lahendus mõnusateks sügis- või talveõhtuteks! 2 töörežiimi - kõikide vajadustele: I (1000 W), II (2000 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõikide vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojast kuni värskendava ventilatsioonini. Seade termostaadiga, ideaalseks toatemperatuuri valimiseks.Ohutu ja vaikneFH-2002 soojapuhu..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-40%
UUDIS!
Kütteseade - õliradiaator  OH-2003
Mugav, hõlpsasti transporditav, ohutu ja stabiilne - uus Riposo õliradiaator teie kodu sooja ja mugavuse tagamiseks! Õlisoojendid on väga ohutud, kuna neid saab pikaks ajaks sisse jätta. OH-2003 on väga võimas ja sobib seetõttu suuremate ruumide kütmiseks ning sellel on piisavalt tasemeid eralduva soojuse tõhusaks juhtimiseks. See on valmistatud 9 õhukesest segmendist (sektsioonist) ja seetõttu on sellel väga hea soojusülekande võime. Nende kütteseadmete eeliseks on see, et nad ei kuivata õhku täielikult, ei ole ohtlikud, ei eralda mingit heli ja on keskmise energiata..
42.60€ 71.00€ Maksudeta: 42.60€
-30%
UUDIS!
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop   Praktiline puhastuslahendus mopiga RIPOSO Smart Flat Mop!   Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Ülimalt kompaktne komplekt ei võta palju ruumi, mahub kappi või mujale ahtasse kohta.    Uue põlvkonna ülikompaktne mopikomplekt puhta kodu heaks!   Pesu- ja kuivatusämbriga mopp Smart Flat Mop: Roostevabast terasest mopivarre pikkus: 125 cm. Ülipainduv vars pöördub koguni 180 kraadi, tänu millele küündite ka raskesti pääsetavate nurkadeni..
19.60€ 28.00€ Maksudeta: 19.60€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)