Majapidamiskaubad

Tabelvaade
-30%
UUDIS!
Infrapuna kütteseade  PH-2004
Infrapuna kütteseade on ideaalne lahendus avatud või suurte ruumide soojendamiseks!    Selle infrapunakütteseadme abil saate nautida täpset ja ühtlast soojuskiirgust kindlatele aladele või kehadele. Kvaliteetne, ilmastikukindel, energiasäästlik ja vaikne - ideaalne valik inimestele, kes otsivad küttekeha jahedateks õhtuteks väliterrassile või kes soovivad soojendada suuri avatud ruume või jahedaid kodusid. Riposo PH-2004 küttekehasid iseloomustab vastupidavus ja töökindlus, kasutusmugavus, vastupidav konstruktsioon ja väike energiatarve. Tüüp: Infrapuna küttesead..
32.90€ 47.00€ Maksudeta: 32.90€
UUDIS!
Küttekeha rack PH-2004
  Värvitud metallist alus sobib infrapuna kütteseadmele PH-2004. Mugav ja lihtne viis kütteseadme transportimiseks ühest ruumist teise! Reguleeritav kõrgus vahemikus 170 cm kuni 210 cm. ..
32.00€ Maksudeta: 32.00€
-50%
UUDIS!
 Kütteseade Fan Heater FH-2001
Uus Itaalia disainiga soojendi teie kodu mugavuse tagamiseks!    Ventilaatoriga küttekeha koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab ruumi kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojeneda eriti kiiresti ja tõhusalt! Kompaktne, hõlpsasti transporditav kütteseade on parim lahendus lõbusaks sügis- või talveõhtuks! 3 töörežiimi - iga vajaduse jaoks:  I (750 W), II (1500 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõigi vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojatoest kuni värske ventilatsioonini. Seade termostaadi..
20.50€ 41.00€ Maksudeta: 20.50€
-50%
UUDIS!
Soojapuhur ventilaatoriga FH-2002
Ventilaatoriga soojapuhur koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab tuba kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojendada eriti kiiresti ja tõhusalt!Kompaktne, kergesti transporditav soojapuhur - see on parim lahendus mõnusateks sügis- või talveõhtuteks! 2 töörežiimi - kõikide vajadustele: I (1000 W), II (2000 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõikide vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojast kuni värskendava ventilatsioonini. Seade termostaadiga, ideaalseks toatemperatuuri valimiseks.Ohutu ja vaikneFH-2002 soojapuhu..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-50%
UUDIS!
Õliradiaator  OH-2003
Mugav, hõlpsasti transporditav, ohutu ja stabiilne - uus Riposo õliradiaator teie kodu sooja ja mugavuse tagamiseks! Õlisoojendid on väga ohutud, kuna neid saab pikaks ajaks sisse jätta. OH-2003 on väga võimas ja sobib seetõttu suuremate ruumide kütmiseks ning sellel on piisavalt tasemeid eralduva soojuse tõhusaks juhtimiseks. See on valmistatud 7 õhukesest segmendist (sektsioonist) ja seetõttu on sellel väga hea soojusülekande võime. Nende kütteseadmete eeliseks on see, et nad ei kuivata õhku täielikult, ei ole ohtlikud, ei eralda mingit heli ja on keskmise energiatarbega..
35.50€ 71.00€ Maksudeta: 35.50€
-30%
UUDIS!
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop   Praktiline puhastuslahendus mopiga RIPOSO Smart Flat Mop!   Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Ülimalt kompaktne komplekt ei võta palju ruumi, mahub kappi või mujale ahtasse kohta.    Uue põlvkonna ülikompaktne mopikomplekt puhta kodu heaks!   Pesu- ja kuivatusämbriga mopp Smart Flat Mop: Roostevabast terasest mopivarre pikkus: 125 cm. Ülipainduv vars pöördub koguni 180 kraadi, tänu millele küündite ka raskesti pääsetavate nurkadeni..
19.60€ 28.00€ Maksudeta: 19.60€
-30%
UUDIS!
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop   Põrandapesu ei ole veel kunagi olnud nii lihtne!    Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Spetsiaalne veeanum mopi varrel aitab põranda kiiresti ja efektiivselt märjaks teha seal, kus soovite seda puhastada. Puhastust lihtsustab märkimisväärselt praktiline mikrokiudlapp ja mahutiga pihusti. Sellesse võib valada tavalist kraanivett või põrandapesuvahendit. Pihustage vett mugavalt pinnale ja puhastage seda lapiga. Lihtne puhastus ühe käega! Mä&..
17.50€ 25.00€ Maksudeta: 17.50€
-30%
UUDIS!
Mopikomplekt RIPOSO Super Spin Mop
Mopikomplekt RIPOSO Super Spin Mop   Ülimalt vastupidav ja kauakestev mopikomplekt igat tüüpi põranda jaoks!      Täiustatud väänamismehhanism Super Spin Mop peab kaua vastu ning väänab mopi kiiremini ja tõhusamalt välja.  Põrandapesu järel ei jää soovimatut mustust ega tolmu, põrand saab puhtaks isegi pisimates nurkades, käsi märjaks tegemata.    Metallist väändemehhanismiga mopp Super Spin Mop:  Roostevabast terasest mopivarre pikkus: 120 cm. Ämbri maht: 5 l. Ämbri suurus: 47 × 27 × 22 cm. Kuivatusmehhanis..
23.80€ 34.00€ Maksudeta: 23.80€
UUDIS!
Lapi Magic Spray Mop
Lapi RIPOSO Magic Spray Mop Uue tehnoloogiaga Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Aluse mõõtmed: 38 × 12 cm. Korduskasutatavat lappi võib pesta pesumasinas temperatuuril kuni 40 °C; Sobib igat tüüpi p&otil..
4.00€ Maksudeta: 4.00€
-30%
UUDIS!
Lapi Super Spin Mop
Lapi Super Spin Mop Uue tehnoloogiaga Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!   Mikrokiudlapi omadused: Ei jäta pesemisel põrandale triipe. Imab märksa rohkem vett kui tavaline kangas. Mikrokiudlapp eemaldab ühe korraga rohkem mustust ja tolmu kui tavapärased lapid (kuivad või niisked). Ei muutu topiliseks. Ei kriimusta isegi väga õrnu pindu. Kuivab kiiresti. Vastupidav, kestab kaua. Lapi suurus: ~ 37 cm. Käsitsi pestav lapp. Sobib põranda kuiv- ja märgpuhastuseks. Sobib igat tüüpi põranda: plaatide, linoleumi, laminaa..
3.50€ 5.00€ Maksudeta: 3.50€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)