Kuni 40% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Imagem

Majapidamiskaubad

TOOTE FILTER
-30%
Infrapuna kütteseade  PH-2004
Infrapuna kütteseade on ideaalne lahendus avatud või suurte ruumide soojendamiseks!    Selle infrapunakütteseadme abil saate nautida täpset ja ühtlast soojuskiirgust kindlatele aladele või kehadele. Kvaliteetne, ilmastikukindel, energiasäästlik ja vaikne - ideaalne valik inimestele, kes otsivad küttekeha jahedateks õhtuteks väliterrassile või kes soovivad soojendada suuri avatud ruume või jahedaid kodusid. Riposo PH-2004 küttekehasid iseloomustab vastupidavus ja töökindlus, kasutusmugavus, vastupidav konstruktsioon ja väike energiatarve. Tüüp: Infrapuna küttesead..
57.40€ 82.00€ Maksudeta: 57.40€
-30%
Prügikast Riposo RIMINI 6L
Disain RIPOSO Trash Can Rimini 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi...
19.95€ 28.50€ Maksudeta: 19.95€
-30%
Prügikast Riposo SALERNO 6L
Unikaalne RIPOSO bin Salerno 6 L- annab oma kodu elegantsi ja modernsus   See on funktsionaalne, vastupidava konstruktsiooniga ja stiilne prügikast, mis sobib ideaalselt igasse keskkonda. Prügikasti kasutamisel saate prügikasti kaant tavaliselt avada, seda isegi puudutamata. See on hügieeniline lahendus, mis on eriti oluline teiste esemete käes hoidmisel. Prügikastil olev „Soft-close lid“ kaanesüsteem sulgeb kaane vaikselt ja aeglaselt. Prügikasti tagaküljel on mugav käepide prügikasti mugavamaks transportimiseks.  Välispind on matt kattega, nii et prügikastile ei jää sõrmejälgi...
19.95€ 28.50€ Maksudeta: 19.95€
-50%
Riposo põrandapesuhari Easy Move Flat Mop
Mugavad puhastuslahendused RIPOSO Easy Move Flat Mop pesuluuadega   Klassikalise iseloomuga Easy Move Flat Mop pesuhari - mugav viis maja ideaalse puhtuse hoidmiseks.   Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi pindadele. Tugev ja vastupidav harja ehitus. Harjapea pöörleb 360°, mis muudab raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise lihtsaks. Reguleeritava pikkusega teleskoopkäepide (95–125 cm) võimaldab jõuda kaugete või kõrgete pindade juurde.      Harja lihtsamaks haaramiseks ja puhastamise mugavuse tagamiseks on harja käepide polster..
10.50€ 21.00€ Maksudeta: 10.50€
-50%
Riposo põrandapesuhari Hands-Free Cleaning Mop
Praktiline puhastuslahus RIPOSO käed-vabad puhastus laimu põrandapesupesa ga puurimis-/pesemismehhanismiga   Uue tehnoloogiaga Hands-Free Cleaning Mop pesuharja kasutades puhastate maja kõik nurgad ilma määrdumata või märjaks minemata!    Spetsiaalne lapiga väänamis/pesemismehhanism harja käepidemel aitab harja kiiresti ja tõhusalt kuivatada või mustust pesta ilma käsi märjaks tegemata. Puhastamist hõlbustab oluliselt praktiline mikrokiudlapp, mis sobib igat tüüpi põrandate jaoks. Harja käepide on polsterdatud, et oleks mugavam harja haarata ja mugavam puhastada..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-30%
0.00€
Infrapuna küttekeha rack PH-2004
  Värvitud metallist alus sobib infrapuna kütteseadmele PH-2004. Mugav ja lihtne viis kütteseadme transportimiseks ühest ruumist teise! Reguleeritav kõrgus vahemikus 170 cm kuni 210 cm.     TASUMINEKauba eest saate tasuda internetipangas või sularahas kauba kätte saamisel.  KOHALE TOOMINEKauba toimetame kohale: 2-3 tööpäeva jooksul. ..
69.30€ 99.00€ Maksudeta: 69.30€
-60%
 Kütteseade Fan Heater FH-2001
Uus Itaalia disainiga soojendi teie kodu mugavuse tagamiseks!    Ventilaatoriga küttekeha koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab ruumi kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojeneda eriti kiiresti ja tõhusalt! Kompaktne, hõlpsasti transporditav kütteseade on parim lahendus lõbusaks sügis- või talveõhtuks! 3 töörežiimi - iga vajaduse jaoks:  I (750 W), II (1500 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõigi vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojatoest kuni värske ventilatsioonini. Seade termostaadi..
16.40€ 41.00€ Maksudeta: 16.40€
0.00€
Kütteseade - õliradiaator  OH-2003
Mugav, hõlpsasti transporditav, ohutu ja stabiilne - uus Riposo õliradiaator teie kodu sooja ja mugavuse tagamiseks! Õlisoojendid on väga ohutud, kuna neid saab pikaks ajaks sisse jätta. OH-2003 on väga võimas ja sobib seetõttu suuremate ruumide kütmiseks ning sellel on piisavalt tasemeid eralduva soojuse tõhusaks juhtimiseks. See on valmistatud 9 õhukesest segmendist (sektsioonist) ja seetõttu on sellel väga hea soojusülekande võime. Nende kütteseadmete eeliseks on see, et nad ei kuivata õhku täielikult, ei ole ohtlikud, ei eralda mingit heli ja on keskmise energiata..
71.00€ Maksudeta: 71.00€
-30%
Riposo prügikotid 30 L
Väga tugevad RIPOSO prügikotid 30-liitriste prügikastide jaoks  Prügikotid sobivad suurepäraselt 30 L RIPOSO prügikastide jaoks. Iga prügikast sulgub ideaalselt sobiva sisekotiga paremini. Prügikotid on väga lihtsalt prügikasti serva külge kinnitatavad.   Toote kirjeldus:  Valmistatud väga tugevast polüetüleenist Läbipaistev hall värv Sees oleva nööri abil on lihtne täis kott kinni siduda ja prügikastist välja võtta Koti suurus: 55x65 cm Ühes rullis 20 tk. prügikotti.              TASUMINEKauba e..
1.75€ 2.50€ Maksudeta: 1.75€
-30%
Riposo prügikotid 6-12 L
Väga tugevad RIPOSO prügikotid 6- ja 12-liitriste prügikastide jaoks  Prügikotid sobivad suurepäraselt 6 L või 12 L RIPOSO prügikastide jaoks. Iga prügikast sulgub ideaalselt sobiva sisekotiga paremini. Prügikotid on väga lihtsalt prügikasti serva külge kinnitatavad.   Toote kirjeldus:  Valmistatud väga tugevast polüetüleenist Läbipaistev hall värv Sees oleva nööri abil on lihtne täis kott kinni siduda ja prügikastist välja võtta Koti suurus: 45x50 cm Ühes rullis 25 tk. prügikotti.           TA..
1.75€ 2.50€ Maksudeta: 1.75€
-30%
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop
Mopikomplekt RIPOSO Smart Flat Mop   Praktiline puhastuslahendus mopiga RIPOSO Smart Flat Mop!   Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Ülimalt kompaktne komplekt ei võta palju ruumi, mahub kappi või mujale ahtasse kohta.    Uue põlvkonna ülikompaktne mopikomplekt puhta kodu heaks!   Pesu- ja kuivatusämbriga mopp Smart Flat Mop: Roostevabast terasest mopivarre pikkus: 125 cm. Ülipainduv vars pöördub koguni 180 kraadi, tänu millele küündite ka raskesti pääsetavate nurkadeni..
19.60€ 28.00€ Maksudeta: 19.60€
-30%
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop
Põrandamopp RIPOSO Magic Spray Mop   Põrandapesu ei ole veel kunagi olnud nii lihtne!    Uue tehnoloogiaga mopi Magic Spray Mop abil saate puhtaks kõik nurgad, end määrimata ja käsi märjaks tegemata!  Spetsiaalne veeanum mopi varrel aitab põranda kiiresti ja efektiivselt märjaks teha seal, kus soovite seda puhastada. Puhastust lihtsustab märkimisväärselt praktiline mikrokiudlapp ja mahutiga pihusti. Sellesse võib valada tavalist kraanivett või põrandapesuvahendit. Pihustage vett mugavalt pinnale ja puhastage seda lapiga. Lihtne puhastus ühe käega! Mä&..
17.50€ 25.00€ Maksudeta: 17.50€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)