Kuni 40% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Kattemadratsid

Tabelvaade
-30%
Kattemadratsid RIPOSO BABY paksus 5 cm
RIPOSO – UNI, MILLEST UNISTATE 5 cm paksune RIPOSO madrats BABY on kaetud Aloe Vera pealiskangaga. RIPOSO BABY madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO BABY madrats tagab lülisambale magamise ajal piisava toe ja tänu sellele on selg õiges asendis.   Aloe Vera pealiskanga omadused ja eelised:   Aaloeekstraktil on rahustav ja lõõgastav toime. Aaloelehtedest valmistatud geeli koostises on 160 väärtusli..
78.40€ 112.00€ Maksudeta: 78.40€
kuni -20%
Madrats RIPOSO BOLONIJA BABY paksus 10 cm
RIPOSO BOLONIJA BABY madrats tagab lapsele magusa ja turvalise une RIPOSO BOLONIJA BABY madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu ..
69.60€ 87.00€ Maksudeta: 69.60€
kuni -30%
Kattemadratsid RIPOSO BAMBOO paksus 3,5 сm
    RIPOSO – uni, millest olete unistanud    Täisväärtuslik uni on vajalik, et säilitada töökus ja organismi hea seisund.Ainult hästi välja puhanuna olete produktiivne ja hea tujuga!     3,5 cm ja 6 cm paksused RIPOSO madratsid on pehmemad, 5 cm paksune RIPOSO Aloe Vera madrats on jäigem. RIPOSO madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats tagab lülisambale mag..
61.60€ 88.00€ Maksudeta: 61.60€
kuni -30%
Kattemadratsid RIPOSO BAMBOO paksus 6 сm
      Täisväärtuslik uni on vajalik, et säilitada töökus ja organismi hea seisund.Ainult hästi välja puhanuna olete produktiivne ja hea tujuga!   3,5 cm ja 6 cm paksused RIPOSO madratsid on pehmemad, 5 cm paksune RIPOSO Aloe Vera madrats on jäigem. RIPOSO madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats tagablülisambale magamise ajal piisava toe ja tänu sellele on selg õiges as..
76.30€ 109.00€ Maksudeta: 76.30€
-30%
Kattemadratsid RIPOSO ALOE VERA paksus 5 сm
    RIPOSO 5 cm paksune madrats Aloe Vera on jäigem, RIPOSO 3,5 cm ja 6 cm paksused madratsid on pehmemad. RIPOSO madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats tagab lülisambale magamise ajal piisava toe ja tänu sellele on selg õiges asendis.   Aloe Vera pealiskanga omadused ja eelised: Aaloeekstraktil on rahustav ja lõõgastav toime. Aaloelehtedest valmistatud geeli koostises on 160 väärtuslikk..
73.50€ 105.00€ Maksudeta: 73.50€
-30%
UUDIS!
Kattemadratsid RIPOSO DELUXE paksus 7 сm
  Selle madratsiga võite olla kindel, et ärkate hommikul ärksa ja puhanuna. Tänu seitsmele tsoonile jaotub teie kehamass ühtlaselt ja keha lõdvestub magamise ajal õigesti.   Seitsme anatoomilise tsooniga eriline madrats kohandub ideaalselt keha kujuga ning loob enneolematu mugavustunde ja massaažiaistingu. 7 cm paksusel madratsil on kaks poolt, niisiis saate valida, kas soovite magada kõvemal või pehmemal pinnal. Madratsi reljeefne pealispind loob õhukanalid, mis jahutavad ega lase higistada. Kõrval magaja liigutused ei kandu edasi. Pehmekiuline madratsikate juhib niiskuse hästi välja, hoia..
89.60€ 128.00€ Maksudeta: 89.60€
-30%
Kattemadratsid RIPOSO RELAX paksus 5 сm
    5 cm paksused madratsid RIPOSO Relax on keskmise kõvadusega. RIPOSO madratsi alus on valmistatud parima kvaliteediga vahtpolüuretaanist, mis laseb õhku läbi. Vahtpolüuretaan kohandub kehakuju ja - massi järgi, luues nõnda maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats aitab lülisamba õiges asendis hoida ning vähendab valu seljas, õlgades ja puusades. Kõrval magaja liigutused ei kandu edasi. Madrats on hüpoallergiline – sellesse ei kogune tolmulestad ega bakterid.  Pehmekiuline madratsikate juhib niiskuse hästi välja ja hoiab kehatemperatuuri optimaalsena. Uue põlvkonn..
67.20€ 96.00€ Maksudeta: 67.20€
-20%
UUDIS!
Väike madrats Summer - 9 cm paks kott-tool
 Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!   Praktiline kasutada kõikjal: kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisides. Eriti kasulik külaliste puhul, kui tuleb leida koht nende istumiseks või magamiseks. Asendamatu pikkadel õhtutel, kui soovid istuda mugavalt ja lugeda raamatut või lihtsalt saata päikseloojang! Sobib suurepäraselt matkamisel, telkimisel, mere või basseini ääres, kuna madrats sobib kasutamiseks õue..
103.20€ 129.00€ Maksudeta: 103.20€
-20%
UUDIS!
Väike madrats Summer - 9 cm paks kott-tool
  Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!  Praktiline kasutada kõikjal: kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisides. Eriti kasulik külaliste puhul, kui tuleb leida koht nende istumiseks või magamiseks. Asendamatu pikkadel õhtutel, kui soovid istuda mugavalt ja lugeda raamatut või lihtsalt saata päikseloojang! Sobib suurepäraselt matkamisel, telkimisel, mere või basseini ääres, kuna madrats sobib kasutamiseks &oti..
103.20€ 129.00€ Maksudeta: 103.20€
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)