Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Madratsid

Tabelvaade
kuni -30%
UUDIS!
Madrats RIPOSO VERONA NEW paksus 20 cm
    PRAEGU KINGITUS!     Kahepoolne - keskmise jäikusega, mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Madratsi valmistamisel on kasutatud 7-tsoonilist Pocket vedrusüsteemi, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kohandub suurepäraselt iga keha anatoomiaga ja jaotab lamava inimese massi ühtlaselt. Iga vedru asub eraldi tekstiilikotikeses, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kõrgus - 20 cm. Eriti hästi õhku läbilaskev, soovitatav higistamisprobleemidega inimestele. Allergiavas..
193.90€ 277.00€ Maksudeta: 193.90€
kuni -30%
UUDIS!
Madrats RIPOSO ROYAL paksus 28 cm
    PRAEGU KINGITUS!     Luksuslik madrats RIPOSO Royal kohandub ideaalselt keha vormidega ja pakub ülimat mugavust! Elegantse ja ainulaadse disainiga madrats. Mugav kasutada igal aastaajal. Madratsil on täiendavaks mugavuseks kattemadrats, et tunneksite end lamades mõnusalt justkui pilve peal. Mugavus-kattemadratsi baas koosneb inimese keha anatoomiliste piirkondade järgi asetsevate vertikaalsete õhutuskanalitega lateksist. See on 7 anatoomilise tsooniga ortopeediline madrats, mis jaotab kehamassi ühtlaselt laiali. Tänu nendele omadustele ärkate hommikul erksa ja puhanuna. Ma..
311.50€ 445.00€ Maksudeta: 311.50€
kuni -30%
UUDIS!
Madrats RIPOSO Ortopedical 23 cm
       PRAEGU KINGITUS!         UUS RIPOSO ORTOPEEDILINE MADRATS - inimestele, kes hindavad kõvemat magamisalust - suurepärane kohanemine kehakujuga ja erakordne mugavus!  UUS RIPOSO ORTOPEEDILINE MADRATS - inimestele, kes hindavad kõvemat magamisalust - suurepärane kohanemine kehakujuga ja erakordne mugavus!   See on ortopeediline madrats, mis on täiuslikult kohandatud Teie keha järgi. Alus koosneb  7 tsoonist, vastupidavatest Pocket-vedrudest. Iga vedru on mähitud tekstiilikotti, reageerib individuaalselt ning kohaneb keha kuju ja k..
285.60€ 336.00€ Maksudeta: 285.60€
kuni -30%
UUDIS!
Madrats RIPOSO COMFORT paksus 26 cm
    PRAEGU KINGITUS!      TUNNUSTATUD MUGAVUSEGA RIPOSO COMFORT MADRATS! Sisseehitatud 7-tsooniline Pocket vedrude süsteem, mis pakub mugavust ja magamispartneri liigutused ei kandu edasi. Viskoosi elastne materjal jaotab kehakaalu ühtlaselt ja vähendab selja-, õla- ja puusavalu. Kahepoolne madrats. Üks pool - keskmise kõvadusega, 3 cm kihiga viskoelastse ja 2 cm kõrgtihedusega (HR) vahtpolüuretaanmaterjalist, teine pool - kõva 4 cm kihiga tugevast (HD) vahtpolüuretaanist. Kõrgus umbes 26 cm. Luksuslik, eriti õrn Memory materjaliga kate annab ..
289.10€ 413.00€ Maksudeta: 289.10€
kuni -30%
Madrats RIPOSO NATURA COCO paksus 23 cm
    PRAEGU KINGITUS!       Tundke rõõmu ja värskendust oma magamistoas! Ripos Natura madrats loodusliku kookoskiuga tagab täiusliku õhu läbilaskvuse!               See on ortopeediline madrats, mis täiuslikult kohandub Teie keha individuaalsetele vormidele. Kahepoolne madrats, elastsest vahtpolüuretaanist - Üks külg on pehmem, teine – keskmise kõvadusega, kookoskiudude kihiga. Looduslikust kookoskiust kiht on hästi kergesti õhku läbi laskev, see väldib higistamist kogu &..
233.10€ 336.00€ Maksudeta: 233.10€
kuni -30%
Madrats RIPOSO MILANO paksus 16 cm
    PRAEGU KINGITUS!       Mugav ja vastupidav RIPOSO MILANO madrats tagab Teile kvaliteetse une ja puhkuse. RIPOSO madratsid vastavad ortopeedilistele ning anatooministele madratsitele esitatavatele nõuetele. RIPOSO madrats jaotab kehakaalu ühtlaselt. Kahepoolne, keskmise kõvadusega. Mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Kõrgus – 16 cm. Laseb hästi õhku läbi. Soovitatav higistamisprobleemidega inimestele. Ei paljune allergiat tekitavad tolmulestad ning tänu sellele saate magamise ajal paremini ja kergemini hingata. Ühelt poolt tepitud pehm..
155.40€ 222.00€ Maksudeta: 155.40€
-30%
Madrats RIPOSO ROMA paksus 20 cm
    PRAEGU KINGITUS!       Riposo Roma madrats on täiuslik valik paaridele, kellel on erinevad vajadused. 4 erinevat kõvadustaset ühes madratsis! Valige meelepärane kõvadus ja tugi ning nautige ideaalset puhkeaega! 7 anatoomilist mugavustsooni, et teie keha oleks õigesti toestatud ja saaks magades lõdvestuda. Aluse profileeritud pealispind tagab veel täiuslikuma kohandumise ja parema õhuringluse. Madratsi põhi on ümber keeratav. 4 kõvadustaset. Valige endale sobivaim kõvadustase. Madratsi alus koosneb kahest eri keskkihist*, t&aum..
301.70€ 431.00€ Maksudeta: 301.70€
kuni -30%
Madrats RIPOSO MEMORY SILVER paksus 18 cm
    PRAEGU KINGITUS!         Tooge mugavus oma magamistuppa! RIPOSO Memory Silver madratsid on eriti mugavad ja komfortsed. 4 cm paksune elastne viskoosmaterjal kohandub täiuslikult kehaga ning magamise ajal on selg ja lülisammas alati õiges asendis. Alumine 13 cm paksune vahtpolüuretaanist kiht pakub kehale tugevat tuge. Kahepoolne madrats. Ühel pool on keskmise jäikusega paksune elastne viskoosmaterjalist kiht, teisel pool – kõvem paksune jäigast vahtpolüuretaanist kiht. Veelgi parema õhurin..
228.90€ 327.00€ Maksudeta: 228.90€
-20%
Madrats RIPOSO BOLONIJA BABY paksus 10 cm
RIPOSO BOLONIJA BABY madrats tagab lapsele magusa ja turvalise une RIPOSO BOLONIJA BABY madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu ..
113.60€ 142.00€ Maksudeta: 113.60€
kuni -20%
Madrats RIPOSO BOLONIJA paksus 10 cm
    PRAEGU KINGITUS!     RIPOSO BOLONIJA madrats RIPOSO BOLONIJA madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niisku..
189.90€ 211.00€ Maksudeta: 189.90€
-20%
UUDIS!
Madrats RIPOSO PICOLO BABY paksus 10 cm
RIPOSO PICOLO BABY madrats tagab lapsele magusa ja turvalise une RIPOSO PICOLO BABY madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi põhi on valmistatud tugevast polüuretaanvahust, mis tagavad pideva õhuringluse madratsi sees. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei higista. M..
82.40€ 103.00€ Maksudeta: 82.40€
-35%
UUDIS!
Väike madrats 9 cm paks kott-tool
  Väike madrats, kott-tool ja väike laud - see kõik on üks väike madrats! See on ambitsioonikas multifunktsionaalne disain, universaalsus ja komfort!    Praktiline kasutamiseks kõikjal: rannas, basseini ääres, terrassil, kodus, rõdul, lastetoas, laagris, kontoris või reisil. See on eriti kasulik, kui külalised saabuvad, kui neil on vaja leida koht, kus istuda või lamada. Asendamatu ka pikkadel õhtutel, kui soovite end raamatut lugedes mugavalt sisse seada või lihtsalt päikeseloojangule kaasa elada! Ideaalne telkimiseks, telgis magamiseks, rannas v&oti..
83.85€ 129.00€ Maksudeta: 83.85€
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)