Kuni 30% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Kütteseadmed

Tabelvaade
-30%
UUDIS!
Infrapuna kütteseade  PH-2004
Infrapuna kütteseade on ideaalne lahendus avatud või suurte ruumide soojendamiseks!    Selle infrapunakütteseadme abil saate nautida täpset ja ühtlast soojuskiirgust kindlatele aladele või kehadele. Kvaliteetne, ilmastikukindel, energiasäästlik ja vaikne - ideaalne valik inimestele, kes otsivad küttekeha jahedateks õhtuteks väliterrassile või kes soovivad soojendada suuri avatud ruume või jahedaid kodusid. Riposo PH-2004 küttekehasid iseloomustab vastupidavus ja töökindlus, kasutusmugavus, vastupidav konstruktsioon ja väike energiatarve. Tüüp: Infrapuna küttesead..
32.90€ 47.00€ Maksudeta: 32.90€
-60%
UUDIS!
 Kütteseade Fan Heater FH-2001
Uus Itaalia disainiga soojendi teie kodu mugavuse tagamiseks!    Ventilaatoriga küttekeha koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab ruumi kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojeneda eriti kiiresti ja tõhusalt! Kompaktne, hõlpsasti transporditav kütteseade on parim lahendus lõbusaks sügis- või talveõhtuks! 3 töörežiimi - iga vajaduse jaoks:  I (750 W), II (1500 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõigi vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojatoest kuni värske ventilatsioonini. Seade termostaadi..
16.40€ 41.00€ Maksudeta: 16.40€
-50%
UUDIS!
Soojapuhur ventilaatoriga FH-2002
Ventilaatoriga soojapuhur koosneb küttekoldest ja ventilaatorist, mis jaotab soojust väga hästi ning võimaldab tuba kiiremini soojeneda. See on suurepärane viis soojendada eriti kiiresti ja tõhusalt!Kompaktne, kergesti transporditav soojapuhur - see on parim lahendus mõnusateks sügis- või talveõhtuteks! 2 töörežiimi - kõikide vajadustele: I (1000 W), II (2000 W) ja ventilaatori funktsioonid tagavad kõikide vajaduste rahuldamise, alates meeldivast ja ökonoomsest soojast kuni värskendava ventilatsioonini. Seade termostaadiga, ideaalseks toatemperatuuri valimiseks.Ohutu ja vaikneFH-2002 soojapuhu..
11.50€ 23.00€ Maksudeta: 11.50€
-30%
UUDIS!
Kütteseade - õliradiaator  OH-2003
Mugav, hõlpsasti transporditav, ohutu ja stabiilne - uus Riposo õliradiaator teie kodu sooja ja mugavuse tagamiseks! Õlisoojendid on väga ohutud, kuna neid saab pikaks ajaks sisse jätta. OH-2003 on väga võimas ja sobib seetõttu suuremate ruumide kütmiseks ning sellel on piisavalt tasemeid eralduva soojuse tõhusaks juhtimiseks. See on valmistatud 9 õhukesest segmendist (sektsioonist) ja seetõttu on sellel väga hea soojusülekande võime. Nende kütteseadmete eeliseks on see, et nad ei kuivata õhku täielikult, ei ole ohtlikud, ei eralda mingit heli ja on keskmise energiata..
49.70€ 71.00€ Maksudeta: 49.70€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)