Kuni 40% soodustused
RIPOSO madratsitele
Kuni kampaania lõpuni:...

Madratsid

Tabelvaade
-40%
Madrats RIPOSO VERONA paksus 20 cm
  Kahepoolne - keskmise jäikusega, mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Vedruploki ja vahtpolüuretaani vahel on lisakiht, mis teeb madratsi tugevaks ja vastupidavaks. Madratsi valmistamisel on kasutatud 7-tsoonilist Pocket vedrusüsteemi, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kohandub suurepäraselt iga keha anatoomiaga ja jaotab lamava inimese massi ühtlaselt. Iga vedru asub eraldi tekstiilikotikeses, mis lisab mugavust ega ei anna edasi kõrval magava partneri liigutusi. Kõrgus - 20 cm. Eriti hästi õhku läbilaskev, soovitatav higistamisprobleemide..
145.20€ 226.00€ Maksudeta: 145.20€
kuni -30%
UUDIS!
Madrats RIPOSO ROYAL paksus 28 cm
  Luksuslik madrats RIPOSO Royal kohandub ideaalselt keha vormidega ja pakub ülimat mugavust! Elegantse ja ainulaadse disainiga madrats. Mugav kasutada igal aastaajal. Madratsil on täiendavaks mugavuseks kattemadrats, et tunneksite end lamades mõnusalt justkui pilve peal. Mugavus-kattemadratsi baas koosneb inimese keha anatoomiliste piirkondade järgi asetsevate vertikaalsete õhutuskanalitega lateksist. See on 7 anatoomilise tsooniga ortopeediline madrats, mis jaotab kehamassi ühtlaselt laiali. Tänu nendele omadustele ärkate hommikul erksa ja puhanuna. Madratsi alus koosneb taskutüüpi vedruplokist, mis tagab veel parema..
269.50€ 385.00€ Maksudeta: 269.50€
-40%
Madrats RIPOSO NATURA COCO paksus 23 cm
Tundke rõõmu ja värskendust oma magamistoas! Ripos Natura madrats loodusliku kookoskiuga tagab täiusliku õhu läbilaskvuse!               See on ortopeediline madrats, mis täiuslikult kohandub Teie keha individuaalsetele vormidele. Kahepoolne madrats, elastsest vahtpolüuretaanist - üks pool on mõõduka kõvadusega, teine pool on kõva, kookoskiudude kihiga. Looduslikust kookoskiust kiht on hästi kergesti õhku läbi laskev, see väldib higistamist kogu öö jooksul. Madratsi alus on valmistatud  vastupidavatest Pocket v..
186.00€ 310.00€ Maksudeta: 186.00€
kuni -40%
Madrats RIPOSO ROMA paksus 20 cm
     Riposo Harmony madrats on täiuslik valik paaridele, kellel on erinevad vajadused. 4 erinevat kõvadustaset ühes madratsis! Valige meelepärane kõvadus ja tugi ning nautige ideaalset puhkeaega! 7 anatoomilist mugavustsooni, et teie keha oleks õigesti toestatud ja saaks magades lõdvestuda. Aluse profileeritud pealispind tagab veel täiuslikuma kohandumise ja parema õhuringluse. Madratsi põhi on ümber keeratav. 4 kõvadustaset. Valige endale sobivaim kõvadustase. Madratsi alus koosneb kahest eri keskkihist, tänu millele saate partneriga valida kummalegi sobiva kõvadustase..
249.20€ 385.00€ Maksudeta: 249.20€
-30%
Madrats RIPOSO MEMORY SILVER paksus 18 cm
  Tooge mugavus oma magamistuppa! RIPOSO Memory Silver madratsid on eriti mugavad ja komfortsed. 4 cm paksune elastne viskoosmaterjal kohandub täiuslikult kehaga ning magamise ajal on selg ja lülisammas alati õiges asendis. Alumine 13 cm paksune vahtpolüuretaanist kiht pakub kehale tugevat tuge. Kahepoolne madrats. Ühel pool on keskmise jäikusega paksune elastne viskoosmaterjalist kiht, teisel pool – kõvem paksune jäigast vahtpolüuretaanist kiht. Veelgi parema õhuringluse tagavad spetsiaalsed madratsi aluses olevad kanalid! Pideva õhuringluse mad..
189.00€ 299.00€ Maksudeta: 189.00€
-20%
Madrats RIPOSO MILANO paksus 16 cm
    Mugav ja vastupidav RIPOSO MILANO madrats tagab Teile kvaliteetse une ja puhkuse. RIPOSO madratsid vastavad ortopeedilistele ning anatooministele madratsitele esitatavatele nõuetele. RIPOSO madrats jaotab kehakaalu ühtlaselt. Kahepoolne, keskmise kõvadusega. Mõlemal pool on tugev vahtpolüuretaan. Kõrgus – 16 cm. Laseb hästi õhku läbi. Soovitatav higistamisprobleemidega inimestele. Ei paljune allergiat tekitavad tolmulestad ning tänu sellele saate magamise ajal paremini ja kergemini hingata. Ühelt poolt tepitud pehme ja kohev madratsikate. Madratsi alaosa eriline pealispind tagab stabiilsuse j..
128.00€ 160.00€ Maksudeta: 128.00€
-20%
Madrats RIPOSO BOLONIJA paksus 10 cm
RIPOSO BOLONIJA madrats RIPOSO BOLONIJA madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei higista. Madratsikatet v&otil..
121.60€ 152.00€ Maksudeta: 121.60€
kuni -20%
Madrats RIPOSO BABY paksus 10 cm
RIPOSO BABY madrats tagab lapsele magusa ja turvalise une RIPOSO BABY madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik Tencel-kiust kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei hi..
69.60€ 87.00€ Maksudeta: 69.60€
-20%
UUDIS!
Madrats RIPOSO PICOLO paksus 10 cm
RIPOSO PICOLO madrats tagab lapsele magusa ja turvalise une RIPOSO PICOLO madratsi alus on valmistatud anatoomia - ja ortopeedianõuete kohaselt. Kogu keha massi ühtlane jaotus aitab ka lülisambal õigesti kujuneda. Madrats pakub lapse selgroole õiget tuge.  Kahepoolne – keskmise kõvadusega. Madratsi alus on valmistatud tugevast vahtpolüuretaanist. Selles olevad õhukanalid tagavad madratsi sees pideva õhuringluse. Ühelt poolt tepitud ülipehme luksuslik kate ei ärrita nahka ning imab niiskuse ja juhib selle välja, tänu millele laps ei higista. M..
89.60€ 87.00€ Maksudeta: 89.60€
kuni -30%
Kattemadratsid RIPOSO BAMBOO paksus 3,5 сm
    RIPOSO – uni, millest olete unistanud    Täisväärtuslik uni on vajalik, et säilitada töökus ja organismi hea seisund.Ainult hästi välja puhanuna olete produktiivne ja hea tujuga!     3,5 cm ja 6 cm paksused RIPOSO madratsid on pehmemad, 5 cm paksune RIPOSO Aloe Vera madrats on jäigem. RIPOSO madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats tagab lülisambale mag..
61.60€ 88.00€ Maksudeta: 61.60€
kuni -30%
Kattemadratsid RIPOSO ALOE VERA paksus 5 сm
    RIPOSO 5 cm paksune madrats Aloe Vera on jäigem, RIPOSO 3,5 cm ja 6 cm paksused madratsid on pehmemad. RIPOSO madratsi alus on toodetud tippkvaliteetsest, õhku läbilaskvast elastsest viskoosmaterjalist "Memory". Elastne viskoosmaterjal "Memory" kohandub täiuslikult keha vormi ja kaaluga ning reageerides kehatemperatuurile loob maksimaalse mugavuse. RIPOSO madrats tagab lülisambale magamise ajal piisava toe ja tänu sellele on selg õiges asendis.   Aloe Vera pealiskanga omadused ja eelised: Aaloeekstraktil on rahustav ja lõõgastav toime. Aaloelehtedest valmistatud geeli koostises on 160 väärtusli..
73.50€ 105.00€ Maksudeta: 73.50€
kuni -30%
UUDIS!
Kattemadratsid RIPOSO DELUXE paksus 7 сm
  Selle madratsiga võite olla kindel, et ärkate hommikul ärksa ja puhanuna. Tänu seitsmele tsoonile jaotub teie kehamass ühtlaselt ja keha lõdvestub magamise ajal õigesti.   Seitsme anatoomilise tsooniga eriline madrats kohandub ideaalselt keha kujuga ning loob enneolematu mugavustunde ja massaažiaistingu. 7 cm paksusel madratsil on kaks poolt, niisiis saate valida, kas soovite magada kõvemal või pehmemal pinnal. Madratsi reljeefne pealispind loob õhukanalid, mis jahutavad ega lase higistada. Kõrval magaja liigutused ei kandu edasi. Pehmekiuline madratsikate juhib niiskuse hästi välja, hoia..
89.60€ 128.00€ Maksudeta: 89.60€
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)